Właścicielem sklepu internetowego gem-art.pl jest firma Gem-Art. Aukcje Sp. z o.o. zarejestrowana przy ul. Kantaka 10, 61-812 Poznań. NIP 783-164-08-46, Regon: 300853733.

Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Złożenie przez klienta zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia zawarte w regulaminie.

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia znajdujący się na stronie sklepu gem-art.pl . Konieczne jest podanie adresu dostawy i danych kontaktowych (imię, nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto, telefon, e-mail).

W przypadku nie pełnych, nieprawdziwych lub błędnych danych Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.

Przyjęcie zamówienia zostanie potwierdzone e-mailem.

Zamówienia są realizowane niezwłocznie po wpłynięciu środków na konto w przypadku zamówień płatnych przelewem. W przypadku zamówień płatnych przy odbiorze zamówienie zostaje przyjęte do realizacji po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, dane osobowe zbierane są wyłącznie do celów realizacji i rozliczania zamówienia i prowadzenia sprawozdawczości finansowej firmy. Dane te są poufne i nie będą ujawnianie osobom trzecim. Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia, żądania zaprzestania przetwarzania danych.

Wszystkie ceny towarów są wyrażone w złotych polskich i są cenami brutto- zawierają podatek VAT. Do zamówienia mogą zostać doliczane, w zależności od wybranej opcji zakupu, koszty przesyłki. Na życzenie klienta do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.